Jdi na obsah Jdi na menu
 


Inspirační víkend v Rajnochovicích

22. 3. 2011

Ahoja Rozárky,

už sem se dlouho neozvala, co? Bylo vám aspoň smutno?

Zase tu pro vás něco mám. 

Je to už dlouho, co jsme si říkaly, že bysme mohly jet do Rajnochovic a trochu načerpat, odpočinout si, či se něčemu přiučit   Tak už je to tu, podívejte se do svých diářů, zda máte volno a popřemýšlejte, jestli byste chtěly jet. Pak by taky bylo dobré se co nejdřív přihlásit. (tohle sem zkopírovala z http://ado.cz/mladez/index.php?akce=akce&cmd=detail_akce&id=387. ) tak se tam když tak kukněte

Krásný den

PaT

 

Cena: studenti: 300 Kč  /  pracující: 400 Kč

 

 Baví tě hudba nebo máš umělecké sklony?  Co takhle se na tyto povznášející činnosti podívat možná trochu jinak? Přiblížit se hudbě, umění..kráse.  Tématické víkendy nejen pro ty, kdo vykonávají službu ve farnosti. Přijďte se s námi pobavit, naučit se něco nového v oborech Vám známých i neznámých nebo se s námi podělit o své vlastní zkušenosti. Pojďme chválit Hospodina trochu jinak... :)

 

 

„Hudba je řeč andělů.“
                               T. Carlyle

   Hudba: Je jí plný svět. Oslovuje mladé lidi. Má tolik podob, že se v ní všichni najdou. Prožij s námi víkend plný hudby. Poznej nové hudební žánry a vyřádi se i „v praxi“. Ideální pro zpěváky a hudebníky scholy, kteří zde mohou načerpat novou inspiraci a zkušenosti, ale i pro ty, které baví muzika a rádi by se s námi podělili o společnou radost z ní. (Hudební nástroj ani hudební sluch nejsou podmínkou!) „Zpívejte Hospodinu píseň novou“ a objevte modlitbu i v hudbě.

 

 

„Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.“

 

    Výtvarné umění: „Samým blahem, jedním tahem srdce z lásky maluju...“ Odhalte záhadu úsměvu Mony Lisy, popustěte uzdu své fantazii a prožijte víkend plný malování, kreslení, lepení, šití, navlékání, cákání, tvarování, barvení a zkrátka vyčerpávajícího výtvarného vyžití. Poznejte nové metody a postupy nebo se zdokonalte v těch známých. Přijďte nám ukázat Vaše zkušenosti a nápady.  Využijte své tvůrčí dary, které Vám dal Pán a obohaťte jimi svou farnost. Odhalte s námi šifru mistra Leonarda.

 

 

Při přihlašování uveďte prosím do poznámek, jestli chcete trávit víkend "výtvarně" nebo "hudebně"! Wink

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rajnochovice

(Sluníčko, 24. 3. 2011 17:46)

Pěkný den Terezko,
tento víkend v Rajnochovicích se mi moc zamlouvá.. Já bych byla pro, pokud nepojedu sama.. Mohlo by to být fajn povyražení z našeho stereotypu..