Jdi na obsah Jdi na menu
 


CD - Ano či Ne?

7. 11. 2010

Ahoj Děvčata,

dostaly jsme nabídku nahrát CD. Co vy na to?

Víc info vám k tomu poví - teda spíš napíše Soňka

Prosím, abyste si to nechaly projít hlavou, případně se k tomu rovnou vyjádřete, pokud budete chtít.


Těším se na Vaše názory


Krásný týden PaT

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

můj názor

(Boja, 24. 11. 2010 17:57)

Ahojte, holky! Tak v první řadě vám chci pogratulovat k takové nabídce. Rozhodně máte na to, abyste CD natočily! Ovšem ne s takovým přístupem, jaký jsem viděla teď v sobotu na zkoušce. Pokud se k tomu (nacvičování, nahrávání - jedna písnička třeba 20x!) budete stavět stylem: "Jsem tady, co víc po mně chcete?" tak to nenatočíte, jen se budete trápit. Takže jsem pro, ale aby do toho šly jen ty, které opravdu chtějí, ne ty, které se přidají, když teda většina je pro, protože ty druhé budou první, kdo bude házet otrávené ksichty a remcat, když to hned nepůjde (a jakože nepůjde, nedělejte si iluze), a znechutí i ty ostatní. (Asi mě za to teď některé nebudete mít rády, ale o sobotní zkoušce jste to přesně předvedly... A dost mě to na vás mrzelo. Aj jsem litovala, že jsem tam s vámi ztrácela čas:-( )

Pokud se na nahrávání nakonec dohodnete, byla bych pro to, abyste si to rozdělily do více termínů. Třeba podle toho, jak se písničku naučíte, tak se ji v co nejbližší době (obětovat jednu sobotu) pokusit nahrát, dokud ji budete mít v paměti. Všechny najednou je moc velké sousto.

Tož hodně zdaru!

Re: můj názor

(Soňa J., 26. 11. 2010 13:36)

Plně a ve všem souhlasím a děkuju moc za názor Boji.

CD

(lucim, 12. 11. 2010 16:25)

Já jsme pro. S Boží pomocí se to podaří, budeme-li chtít.

Zkusíme to??

(Soňa J., 12. 11. 2010 11:56)

Chtěla bych všem moc poděkovat moc za názory,jsou velmi důležité. Názor každé z vás je moc důležitý. Moc se mi líbilo,co napsala Mirečka. Je třeba si to rozmyslet,protože už jen těžko dostaneme takovou nabídku. Třeba by to nebylo tak na dlouho asi by záleželo jak by jsme se s tím popraly. Myslím,že malá schóla nezmění postoj,myslím,že se k nám nebudou "hrnout" kvůli CD. Je ovšem jasné,že pokud si to odsouhlasíme,tak to musíme splnit. Myslím,že je to také velká šance. A věřím,že pokud by jsme opravdu zabraly,tak se to podaří. Pokud jde o čas, nějak by jsme to vymyslely a přizpůsobily (někteří budou chodit do práce,na brigádu,apod.). Jsem ráda, že převážně do toho chcete jít, myslím také, že by to mohla být taková odměna za tu naši "celoroční" práci. Díky

Přidávám se

(Maruška J., 11. 11. 2010 23:22)

ahojte holky, já se ráda přidám, je to dobrý nápad. Ty velké prázdniny by byly asi nejvhodnější... Na druhou stranu je pravda, že to zabere moc času a někteří už mají třeba něco naplánované, ale když se domluvíme, tak si myslím, že by nemusel být problém... Mě osobně by to vyhovovalo nejspíš v červenci.

Ségra taky souhlasí s CDčkem :D

Diky za vaše názory

(PaT, 11. 11. 2010 23:00)

Moje milá Děvčátka,
díky moc za vaše názory!
Asi byste rády znaly i ten můj. Jelikož su asi strašný pesimista a spoustu věcí vidím hned černě.. Je mi jasné,že pokud bysme na to kývly, bude to děsná dřina a na dlouho (rozhodně bych nerada celé prázdniny trávila jen tím, to bysme se uplně odrovnaly :) a taky tohle není pevný termín, všechno je na SPOLEČNÉ DOMLUVĚ). Ale záleží jen na vás, jak se k tomu postavíte, a jak moc budete chtít! Pokud do toho půjdem všechny hned od začátku naplno a s nasazením, myslím, že by se nám to mohlo podařit (třeba jako koncert před 4 lety). A co se týče "malé"scholy..je to možné,ale kde je psané,že jim to musíme hned vykládat? :)

PS:Když moc chcete a vážně vám na tom záleží ste moc šikovné:)

CD

(Tereza, 11. 11. 2010 19:32)

Proč se děje tolik věcí zrovna když nejsem ve schole ale v Litomyšli?? Nevím, jak se k tomuto tématu vyjádřit.. Hned první, co mě napadlo, když jsem viděla CD-ano či ne, vůbec jsem neváhala a řekla bych ano.. Jenomže má to háček.. Nejsem si jistá, zda bychom to zvládli nacvičit (přiznejme si, že ne vždy se nám to povede jak bychom chtěli a pak to vyzní úplně jinak).. Na druhou stranu pokud by jsme pořádně mákli, měli píli a vytrvalost mohlo by se to povést, ale nejspíš by to chtělo plné nasazení každé z nás..
Jako nápad se mi to moc líbí.. Pokud do toho půjde většina přidám se taky..
Užijte si sobotní zkoušku a brzy na viděnou

šumák

(Míša, 11. 11. 2010 18:03)

Ahojte Holky, mě to je docela šumák ! Vidím to takhle, když teďka všichni napíšem, že chceme pak polovina lidí další rok řekne, že ne...Protože,skoro všichni budou o velkých prázdninách mimo Brod ! A svoje plány si rušit nebudou chtět a nebo nemohou ! A ještě odbočím ..když se to dozví malá schola tak všichni co měli byt už ve velké schole dolezou jenom kvůli tomu CD !...Bude to velká dřina pro všechny a pěkně na dlouho tak přesně na ty velké prázdniny to výjde..Já nechci byt celé prázdniny zamořená jenom v CD a na faře ! Jinak je mě to fakt jedno, když s tím budou všichni souhlasit půjdu do toho též !..

Přidávám se k Vám...

(Mija K., 11. 11. 2010 17:47)

Takže, můj názor. Souhlasím se Soňkou J. bude to velká dřina, bude to velká zodpovědnost... Ale...
Taková nabídka se neodmítá. Myslím, že je to super nabídka. Kterou nám nikdy nikdo nedal. A taky, když ji teď odmítneme, už nikdy ji třeba nedostaneme. A osobně si myslím. Byla by to škoda. Jsem pro CD...

Jdeme do toho??

(Soňa J., 8. 11. 2010 10:47)

Tak ve stručnosti :o)
Kája Hřib mě kontaktoval zda bychom nechtěly natočit své vlastní CD. Bylo by to za jeho pomoci. Natáčení by se konalo o některých prázdninách (pravděpodobně až o velkých prázdninách - ale to až po domluvě). Pokud bychom souhlasily Kája by se na nás rád přišel podívat a to na jednu z našich sobotních zkoušek. Říkal,že by s námi měl hodně trpělivosti a nenechá se od toho rozhodně odradit :o). Ještě otázka : Proč natočit CD? Aby jsme měly něco svého a případně pokud nás někdo rád poslouchá v kostelíku,aby měl možnost si nás poslechnout také doma :oD. Rozhodnutí je tedy na VÁS. Rozmyslete si to do soboty 13.11.2010 a domluvily by sme se na zkoušce. Pokud ale budeme souhlasit, já to slíbím a už to nepůjde odvolat. Takže rozmýšlejte. Bude to velká dřina a zodpovědnost, bude potřeba vaše velká píle a také čas.
Kdyby jste měly(i) nějaké otázky,tak mi napiště sem nebo na e-mail nebo na mobil nebo na facebook.
Budeme se s Terezkou těšit na vaše názory.
Já jsem pro CD :o)!!!!

Re: Jdeme do toho??

(Soňka Š, 10. 11. 2010 16:17)

Ahoj Soni já by jsme byla taky pro CD, jelikož se nemůžu sobotní zkoušky účastnit jsme na oslavě tak proto píši hned. Byla by jsem velice ráda za to CD a ráda by jsme si potom časem až třeba nebudu chodit do scholy tak by jsem si nás ráda poslechla to je můj osobní názor tak pap a pozdravuji holky :-)

Re: Re: Jdeme do toho??

(Soňa J., 10. 11. 2010 16:31)

Soni,moc děkujeme za názor.Potěšil :o). Pozdrav vyřídím, užij si oslavičku, hezký den,pa