Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sem můžete napsat své dotazy, vzkazy, reakce...

...či cokoli jiného co vás napadne...

..místa je tu dost ;)

Obrazek 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Úvodní stránka

(Boja, 16. 3. 2009 21:34)

Pěkná úvodní stránka! Jak trefně sedí na současnou situaci. Takže doufejme, že "Bůh za nás zápas dokončí...":-)

:-)))

(lillili, 22. 2. 2009 20:32)

Cauky Terez, mas to fakt mooooooc krasnucky.:-) Jen tak dale. Dobrou noc

ani pes neštěkne..

(Rezi, 19. 2. 2009 15:27)

Ja ti to povim...... NIJAK :( a jestli fakt ještě plánujou vyměnit tu přepážku... tak to už pak fakt nevím :(

...

(Boja, 2. 2. 2009 10:40)

A propois, jak to vypadá s kličemi?

Nestíhám

(Boja, 2. 2. 2009 10:34)

Sleduju, že mi něco uniklo. Na stránkách farnosti jsem byla, když začínaly, to v diskuzi nic moc nebylo. Když jsem tam šla nedávno, už tam diskuze nebyla. Tak mě zasvěťte, o co jsem přišla:-) V každém případě výhrůžky nic nezmůžou. Co se týče diskuze, je problém ji založit na signálech? Majte sa!

????

(Bla, 29. 1. 2009 19:43)

Taková diskuse ,,o ničem" neměla vůbec žádnou cenu. Nic se nezměnilo. Na to přece nemusí být zavedena na stránkách farnosti. Když chcete diskutovat, tak se sejděte a promluvte si. Takové svoje názory nemusíte publikovat na veřejnoti a k tomu ještě na stránkách farnosti. Tohle nebyl dobrý tah.

néné prosím nechte mě žít

(Odstřelovač z Archy, 28. 1. 2009 23:54)

i když byla drsná tak měla cenu...a kde ma hlat chytra hlava motyvi pro změny???

Není to tak

(To je šumafuk, 28. 1. 2009 17:36)

Jen bych chtela napsat, ze ta diskuse na farnich strankach byla hodne drsna a nic takoveho by se uz nemelo opakovat.. Jsem proto, aby to nechali zrusene.. Mimo to je skoda si vylevat zlost na oltar.. Stejne ten pred tim byl jen provizorni.. Mejte pekny den a pekne vysvedceni..

néné prosím nechte mě žít

(Odstřelovač z Archy, 27. 1. 2009 22:47)

když jsme v tom nadávání na faru tak jim vzkažte že by měli obnovit diskuzi na farních stránkách nebo se naštvu a někomu něco krásného pošlu a pak možná ani nebude stát ten "krásný umělecké zvěrsto oltář"
jinak si vesele zpívejte a ať vás to baví:)

Změny

(Máma, 7. 1. 2009 14:56)

Ahoj, holky:-)
Sleduju, jak se vám tu pěkně obměňují stránky. Tedet, je to pěkné:-) Neboj se čerpat z mailů, máš jich určitě dost a pěkných.
Těším se na další novinky.

=) ...nedobytne "hrady"

(no kdo asi?, 15. 12. 2008 10:20)

už se na tom pracuje ;) jen aby to mělo ten správný účinek =) tak nám prosím držte pěsti ať to (pro nás) dobře dopadne... Díky

No comment

(Boja, 4. 12. 2008 9:32)

Ahoj, holky! Doufám, že se problém s kličemi brzo vyřeší. Držím vám pěsti a myslím na vás. Sluníčko - od otevřených dveří klíče nepotřebujete, tu jde o to, když jsou zamčené (v sobotu odpoledne a v neděli dopoledne, když jdete na hrubou). Pan Král má zase hlavu jen na to, aby mu nepršelo do krku. A nebo mu v ní zas přeskočilo. Ani nevíte, jak mě to všechno štve. Nejradši bych ho nakopla. Místo toho tu jen bezmocně nadávám. Rezi, zkus ještě tu pastorační radu, třeba přes paní Novákovou - ta na scholu nedá dopustit;-) Když bude víc hlasů (i s kaplanem), tak snad Frantu přesvědčí. Držím pěsti a těším se na brzké shledání:)

Vchod do fary

(Sluníčko, 25. 11. 2008 18:07)

Ahojte holky,
Ten vchod do fary není tak zcela nedobitný.. Ono jde potočit tou kulou a jste ve vnitř.. Teda pokud to není zamčené.. Dnes jsem šla ze školy okolo fary a dokonce jsem tam viděla nalepený návod jak se dostat dál..Měly to vymyslené velmi dobře.. Snad to už bude bezproblémů.. Necháme se překvapit a uvidíme jak to bude vypadat v sobotu..
Mějte se fanfárově..
pa

klíče od fary

(Lucka, 24. 11. 2008 17:59)

Normálně zajdi za kaplanem a dej mu za úkol, ať danou situaci nějak vyřeší. Pořád po mladých chtějí, aby se nějak sdružovali, ale neudělají pro to nic? To je nějaké divné. Zeptej se jich na rovinu, jestli vůbec chcou, abyste zpívaly. Jestli řeknou, že ano, tak by vám snad pro to měli vytvořit podmínky. Jestli vám klíče nedají a sdělí, že si máš otevřít sama kulou, která je zamčená, tak si dej podmínku, ať zaručí, že v sobotu v danou hodinu tam vždycky někdo z těch "třech svatých" bude. Když dvěma jde o stejnou věc, tak se snad vždycky dokážou nějak domluvit. Pa

a z toho je mi smutno :(

(no kdo asi???, 22. 11. 2008 0:26)

Zdravím všechny,
mám tu pro Vás jednu takovou ne zrovna dobrou zprávu.
Díky úžasným novým dvěřím na faře je dost možné, že až příště půjdeme na zkoušku zůstaneme stát před farou a budeme smutně vzhlížet k tomuto nedobytnému hradu... že v nejbližší době nebudeme mít kde zkoušet, a tudíž ani nebudeme moct zpívat... teda zpívat jo,ale jen tak sami pro sebe někde zalezlí, každý sám u sebe doma... teď můžeme jen doufat, že někoho osvítí Duch Svatý... tož tak, abyste byli taky v obraze co se nám to tu děje...
DRŽ TE SE i za mě, máte-li čeho (nebo Koho? :))

Sluníčku a samozřejmě i všem ostatním :)

(Rezule, 21. 11. 2008 0:08)

Tak už je to trochu lepší...pokud máte někdo nějaké výhrady k čemukoli sem s nima,jestli to bude v mých silách zkusím s tím něco udělat :) tož tak :) Přeju všem pěkný den ;)

enom tak a pozdrav sikovnym cerkam

(bob a bobek, 1. 11. 2008 18:28)

ta fotogalerie je hodně chudá. dodejte vic fotek. ani tam nejsou vydet vsecky clenky, ac bychom nektere videli moc radi:-D toz do toho,baby

Nový schólista(sólista)

(Tetička a stýček, 30. 8. 2008 12:56)

Zdravíme všechny věrné pozústalé, s hlubokým zármutkem v patě a širokým úsměvem na tváři vám SLAVNOSTNĚ oznamujeme, že dnes dne 30.8. 2008 kolem 11:30 se duo Boja + Standa rozrostli na TRIO = Boja + Standa + *ONDRA(3,720kg + 53cm).

PS: Jásejte a radujte se s námi :o)

Díky za pohled

(StanDa a Boja a Bublinka, 20. 8. 2008 21:38)

Zdravíme celou schólu!
Děkujeme za pěknou pohlednici a milý pozdrav z Rudy. Užijte si zbytek prázdnin. Doufáme, že se brzy uvidíme:-) A nejspíš sem brzy napíšeme:-)))

Další anketka

(Boja, 22. 7. 2008 23:22)

Tak nazdar, holky:) Jak prázdninujete? Nenudíte se? Kdyby jo, mrkněte na stránky Hlubokého koření - je tam další anketa, ve které byste si mohly tipnout, kdy se nám drobek narodí, a taky je tam o vás zmínka. Najdete ji? Zatím se mějte a užívejte volna! A taky si užijte Rudu!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »